Aktualności

Grupa Grimaud

logo grimaud

Stabilność marki CHOICE GENETICS gwarantuje obecność w ramach operującej globalnie GRUPY GRIMAUD, specjalizującej się w genetyce wielu gatunków zwierząt. Zaplecze naukowe i kapitałowe grupy zapewnia ciągły postęp genetyczny świń, w oparciu o najnowszą wiedzę naukową, zweryfikowaną na fermach hodowlanych całego świata.

Czytaj więcej

Nasienie knurów z białej strefy dostępne od ręki i w dobrej cenie!  Każda ilość w przeciągu nawet 24 godzin w Twoim gospodarstwie od zamówienia!

ASF nasienie z białej strefy

Do centrali CHOICE w Lesznie prowadzimy rekrutację na stanowisko: SPRZEDAWCA.

Informujemy, że wprowadziliśmy nowy Ranking Knurów z Centrum Genetycznego Choice Genetics.

Prowadzimy rekrutację na stanowisko: ZOOTECHNIK – GENETYK / Specjalista ds. Programów Hodowlanych.

Nowe wydanie firmowego Newsletter-a CHOICE już dostępne!

Zobacz cały program konferencji Top Agrar w sekcji: ŚWINIE.

Podstawą opłacalnej produkcji świń jest materiał genetyczny najnowszej generacji oraz zarządzanie fermą wg filozofii Full-Value Pig. Będzie o tym przekonywał podczas IV Forum Top Agrar, już w tą środę w Poznaniu, dr Stanisław Niemyjski, prezes zarządu Choice Genetics. Zapraszamy na zapowiedź prezentacji pt. "Materiał genetyczny i remont stada podstawą opłacalnej hodowli świń." 

 

Knura Excelium wyróżniono prestiżowym tytułem"Innowacyjny Produkt Rolniczy 2019"

Już w ten weekend 26/27.10.2019 zapraszamy na „Targi Zagroda” w Ostródzie, w centrum wystawienniczym: „EXPO MAZURY”! Zaprezentujemy na nich zwierzęta nowej generacji: lochę CG36 oraz knura Excelium! 

Już po raz piąty grupa PTWP, wydawca miesięcznika „Farmer” i portalu farmer.pl organizuje konkurs na „Innowacyjny Produkt Rolniczy”. W konkursie głosować można aż na dwa produkty Choice Genetics: knura Excelium oraz loszkę CG36. 

Centrum Genetyczne
Smólniki Osieckie
62-613 Osiek Mały
tel. +48 504 047 349
tel. +48 504 047 577
e-mail: cpn@choice-genetics.com