Aktualności

Grupa Grimaud

logo grimaud

Stabilność marki CHOICE GENETICS gwarantuje obecność w ramach operującej globalnie GRUPY GRIMAUD, specjalizującej się w genetyce wielu gatunków zwierząt. Zaplecze naukowe i kapitałowe grupy zapewnia ciągły postęp genetyczny świń, w oparciu o najnowszą wiedzę naukową, zweryfikowaną na fermach hodowlanych całego świata.

Czytaj więcej

Agro Days to unikatowe w skali kraju wydarzenie o charakterze targowo–konferencyjnym, dedykowane hodowcom bydła, drobiu i trzody chlewnej, którzy chcą zmienić swoje gospodarstwo w bardziej rozwojowe i dochodowe przedsiębiorstwo! 

Dlaczego warto odwiedzić Agro Days 14 i 14 października?

Agro Days to dni przepełnione atrakcjami i praktycznymi ciekawostkami oraz nowościami. Uznani eksperci z całego świata, wystawcy ze wszystkich obszarów i etapów hodowli zaprezentują najlepsze praktyki hodowlane oraz podzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą. Specjalnie na Agro Days przygotują także premierowe pokazy, warsztaty i panele dyskusyjne!

CHOICE GENETICS ma przyjemność zaprosić na godzinę 12.00 na wykład pod tytułem: "Genetyka, jako kluczowy czynnik efektywnej produkcji świń", który wygłosi Stanisław Niemyjski, prezes zarządu CGP. Serdecznie zapraszamy! Naprawdę Warto przyjechać!

 

Wydarzenie odbędzie się: Centrum MT Polska:Ul. Marsa 56 c04-242 Warszawa [sprawdź jak dojechać: https://www.agrodays.pl/dla-odwiedzajacych/jak-do-nas-trafic 

Więcej o wydarzeniu na: www.agrodays.pl 

Centrum Genetyczne
Smólniki Osieckie
62-613 Osiek Mały
tel. +48 504 047 349
tel. +48 504 047 577
e-mail: cpn@choice-genetics.com