Aktualności

Grupa Grimaud

logo grimaud

Stabilność marki CHOICE GENETICS gwarantuje obecność w ramach operującej globalnie GRUPY GRIMAUD, specjalizującej się w genetyce wielu gatunków zwierząt. Zaplecze naukowe i kapitałowe grupy zapewnia ciągły postęp genetyczny świń, w oparciu o najnowszą wiedzę naukową, zweryfikowaną na fermach hodowlanych całego świata.

Czytaj więcej

14 edycja konkursu na najlepszego producenta trzody chlewnej GOBARTO SA zakończona. Po raz kolejny Partnerem konkursu była firma Choice Genetics, jako jedyny przedstawiciel genetyki trzody chlewnej.

Konkurs Hodowca Roku to jedno z największych wydarzeń tego rodzaju w krajowej branży mięsnej . Przedsięwzięcie ma na celu wyróżnienie najlepszych producentów trzody chlewnej wśród dostawców żywca do spółki Gobarto S.A.. Po raz kolejny Partnerem konkursu, i zarazem jedynym przedstawicielem genetyki trzody chlewnej, była firma Choice Genetics.

To nie przypadek, Choice Genetics od wielu lat zaopatruje fermy GOBARTO SA [a wcześniej PKM DUDA SA] w materiał hodowlany.

Wieczór tradycyjnie obfitował w wiele emocji. Podczas Gali wystąpili Rudi Schubert i Stachursky. Wydarzenie uświetnił także występ taneczny Anny Głogowskiej i Jana Klimenta. Główna nagroda w tegorocznej odsłonie konkursu - Opel Grand Land - trafiła do Pani Janiny Poczta. Serdecznie gratulujemy.

5

 

Także Choice Genetics przygotował swoje niespodzianki, które rozlosował prezes zarządu Stanisław Niemyjski. Nagrody pojadą do Osusza w gminie Krotoszyn i miejscowości Roszki w gminie Kobierno. Gratulujemy!

1

 

 3

12

Więcej informacji tu o konkursie http://bit.ly/hodowcaroku2018  

Centrum Genetyczne
Smólniki Osieckie
62-613 Osiek Mały
tel. +48 504 047 349
tel. +48 504 047 577
e-mail: cpn@choice-genetics.com