Aktualności

Grupa Grimaud

logo grimaud

Stabilność marki CHOICE GENETICS gwarantuje obecność w ramach operującej globalnie GRUPY GRIMAUD, specjalizującej się w genetyce wielu gatunków zwierząt. Zaplecze naukowe i kapitałowe grupy zapewnia ciągły postęp genetyczny świń, w oparciu o najnowszą wiedzę naukową, zweryfikowaną na fermach hodowlanych całego świata.

Czytaj więcej

Zatrudnimy ZOOTECHNIKA!

 Jesteśmy jednym z największych producentów genetyki trzody chlewnej na świecie. W Polsce obecni od 20 lat marka. Należymy do globalnej Grupy Grimaud, specjalizującej się w genetyce wielu gatunków zwierząt. Misją marki jest dostarczanie najwyższej jakości materiału hodowlanego, przy uwzględnieniu zrównoważonego rozwoju zwierząt oraz ich dobrostanu.

Aktualnie do działu MULTISERWIS - u poszukujemy ZOOTECHNIKA !

 Zadania:

  • analiza wyników produkcyjnych na fermach hodowlanych pracujących na materiale hodowlanym Choice Genetics
  • sporządzanie raportów
  • przygotowywanie zaleceń żywieniowych i technicznych
  • stała współpraca z producentami trzody w zakresie podnoszenia wyników hodowlanych
  • dbałość o wizerunek marki Choice Genetics

 Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe - zootechnika, biotechnologia, hodowla zwierząt
  • mile widziane doświadczenie w zakresie zarządzania fermą trzody chlewnej
  • gotowość do rozwoju i pogłębiania wiedzy
  • odpowiedzialność, sumienność
  • mobilność, dyspozycyjność
  • prawo jazdy kategorii B

 Oferujemy:

  • wysoką kulturę pracy i sympatyczny zespół współpracowników
  • zdobywanie wiedzy u światowego lidera genetyki trzody chlewnej
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • perspektywę wieloletniego zatrudnienia
  • samochód służbowy

Prosimy o dołączenie poniższego oświadczenia:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).”

Centrum Genetyczne
Smólniki Osieckie
62-613 Osiek Mały
tel. +48 504 047 349
tel. +48 504 047 577
e-mail: cpn@choice-genetics.com