Aktualności

Grupa Grimaud

logo grimaud

Stabilność marki CHOICE GENETICS gwarantuje obecność w ramach operującej globalnie GRUPY GRIMAUD, specjalizującej się w genetyce wielu gatunków zwierząt. Zaplecze naukowe i kapitałowe grupy zapewnia ciągły postęp genetyczny świń, w oparciu o najnowszą wiedzę naukową, zweryfikowaną na fermach hodowlanych całego świata.

Czytaj więcej

Sprzedaż bezpośrednia nasienia knurów

 W stacji unasieniania loch Choice Genetics prowadzimy bezpośrednią sprzedaż nasienia knura terminalnego różnych genetyk. Nasi specjaliści od genetyki oraz inseminacji doradzają w zakresie doboru odpowiednich ras świń oraz najlepszych praktyk z zakresu inseminacji loch, technik inseminacyjnych. W centrum uzyskasz również informacje oraz dane adresowe naszych dystrybutorów.

Zapraszamy do kontaktu!

Centrum Genetyczne Choice Genetics Polska

Smólniki Osieckie

62-613 Osiek Mały

tel. +48 504 047 349

tel. +48 504 047 577

e-mail: cpn@choice-genetics.com

Jesteś zainteresowany zakupem nasienia knura terminalnego?
Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą poniższego formularza!

Dystrybucja nasienia knura

Centrum Genetyczne CHOICE GENETICS przykłada ogromną wagę do sposobu transportu nasienia knurów. Odbywa się on specjalistycznym transportem własnym lub kurierskim, w samochodach z klimatyzowaną przestrzenią bagażową. Do przesyłek wysyłanych stosujemy wkłady żelowe stabilizujące temperaturę. Obligatoryjnie,  nasienie świń zakupione w naszej stacji, dociera do hodowcy razem z jego certyfikatem, będącym dokładną analizą jakościową ejakulatu, wygenerowaną z systemu CASA.

dystrybucja1

Centrum Genetyczne
Smólniki Osieckie
62-613 Osiek Mały
tel. +48 504 047 349
tel. +48 504 047 577
e-mail: cpn@choice-genetics.com